• open panel

Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia otwarte z zakresu okluzji.

Niemal w każdej ze specjalności stomatologicznych okluzja odgrywa bardzo ważną, czy nawet zasadniczą rolę. Niezrozumienie zasad okluzji prowadzi do niepowodzeń leczenia, poprawek, dyskomfortu pacjenta i braku satysfakcji z wykonanej pracy. Dla stomatologów zachowawczych, protetyków, ortodontów i techników dentystycznych okluzja jest wyzwaniem, któremu muszą stawić czoła każdego dnia i  w zasadzie przy każdym pacjencie. Szkolenia są tak skonstruowane, że przedstawiciele każdej z w/w specjalności znajdą cenną wiedzę dla siebie do zastosowania już pierwszego dnia po kursie.

 

Nie trać czasu! Nie ma sensu stresować się przy następnej rozległej pracy protetycznej, czy skomplikowanym leczeniu ortodontycznym. Ten kurs zmieni spojrzenie na Twój zawód.

 

 

Cykl szkoleń to sesje obejmujące badanie pacjenta pod kątem okluzji, planowanie leczenia i leczenie z rozszerzoną diagnostyką. Każda z sesji trwa trzy dni. Obecnie organizatorem kursów jest firma DENCO. Aby sprawdzić aktualne terminy kursów zapraszamy na www.denco.pl

Najbliższe terminy szkoleń:

Wkrótce zostanie ogłoszony terminarz szkoleń na 2013. Także nowe szkolenia !!!

Zgłoś chęć udziału w kursie

Prowadzący: lek.dent. Przemysław Marcinowski absolwent Dawson Academy

© 2011 Twój Dentysta
Powered by Twój Dentysta